Дата народження
27 квітня 1972
Країна
Україна
Соцмережі
247

Катерина Рожкова

Перший заступник голови НБУ. У банківській системі України працює майже 20 років. Має двох дітей.

Дата народження:
27.04.1972 р.
Рідне місто:
не вказано

Катерина Рожкова закінчила Київський національний економічний інститут. Там вона навчалася на факультеті «фінанси і кредит».

У 1998-му році Катерина почала свою кар'єру в банківській сфері. Вона пропрацювала на керівних посадах у низці великих фінустанов країни.

У 2016-му році Катерина Рожкова зайняла пост заступника глави Нацбанку України.

Особисте життя

У Катерини Рожкової є двоє дітей: дочка і син.

Скандали

Катерина Рожкова замішана в низці корупційних скандалів. За нею також значаться порушення трудового кодексу. Як повідомляють деякі джерела, Рожкова звільняла співробітників, що не розділяли її точку зору. Користуючись службовим становищем, вона усувала з колективу тих, хто їй чимось не подобався, а не тих, хто погано працює. Очевидно, така рожківська справедливість.

Цікаво, що за самою Катериною тягнеться шлейф збанкрутілих банків, які вона очолювала. Чи можна списати це на професійну невідповідність? Навряд чи. Руйнування фінустанов мало корупційний сенс.

Її останньою посадою в приватному секторі був пост виконувача обов'язків глави скандально відомого «Platinum Bank». Бурхлива діяльність Каті в цій компанії привела до кримінального провадження, яке почали у 2014-му році. Правоохоронці звинуватили Рожкову в наданні перекрученої звітності, виведенні коштів рефінансування і фіктивному кредитуванні. Усього за 3 місяці вона перевела на офшори 75 млн USD.

Цікаво, але після всього цього Катерина Рожкова стала заступником голови Національного банку України. Власне, а чому ні?

Після призначення Катерини на пост заступника глави НБУ в пресі спалахнуло ще кілька скандалів.

Оскільки з Рожкової були зняті підозри в руйнуванні банку «Михайлівський», поліція провела обшуки. Після цього Катерина заявила, що те, що сталося — спроба тиску СБУ на високопоставлених чиновників.

Пізніше в Мережу потрапили записи телефонних розмов, де чути голос, схожий на Катін. Жінка обіцяє представникам «Platinum Bank» лобістську допомогу.

У 2018-му році парламентський депутат Ігор Луценко подав до суду на Катерину Рожкову. У його позові зазначалося, що заступник глави НБУ вирішує свої проблеми, шкодячи економіці України, що особливо згубно позначається в період девальвації. На підтвердження своїх слів І. Луценко навів вищезгадані аудіозаписи.

Суд задовольнив скаргу і відсторонив Рожкову з посади.

В НБУ рішення суду не взяли. Представники Нацбанку повідомили, що подадуть апеляцію, а також звернуться до Вищого суду з проханням перевірити сумлінність судді, який вирішив усунути Рожкову з посади.

Статок

Згідно з декларацією за 2017-й рік, розмір заробітної плати Катерини Рожкової становить 2247518 грн. Ще 32933 грн вона отримала від інвестиційного прибутку. Крім того, Савицька Олена Михайлівна подарувала банкірші 145000 грн.

На банківських рахунках Катерини Рожкової зберігається 125389 грн і 1575 USD. У готівці вона тримає 300000 USD і 5000 EUR.

Катерина Рожкова володіє двома земельними ділянками, дачним будинком і квартирою. Крім того, чиновниця будує будинок в Мархалівці. Рожкова розсікає на автомобілі «Honda CR-V», який записаний на її матір.

Їй також належать 3 одиниці елітних наручних годинників.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\03 март\11-15.03\12.03\Екатерина Рожкова.jpeg


Дата народження
27 квітня 1972
Країна
Україна
Соцмережі