Дата народження
10 квітня 1972
Країна
Україна
Соцмережі
287

Микола Поворозник

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації. Одружений, двоє дітей.

Дата народження:
10.04.1972 р.
Рідне місто:
село Святець (Хмельницька область)

Закінчивши школу, Микола Поворозник відправився до Львова за професійними знаннями. У Місті Лева хлопець вступив у Суворовське училище. Після цього Коля навчався в Київському військовому інституті управління і зв'язку. Там він здобув спеціальність інженера електротехніки. На початку 2000-х рр. Микола Поворозник вступив до Національної академії державного управління при Президентові України.
Свою кар'єру Поворозник почав у 1995-му році з військової справи. З того моменту до 2001-го року він служив у Збройних силах України в місті Гостомель. До кінця своєї військової кар'єри він займав пост начальника центру автоматизованих систем управління генштабу ЗСУ.

Восени 2001-го року він перейшов на чиновницьку роботу. Досить швидко йому вдалося стати начальником управління з питань підприємництва при КМДА. Через 2 роки Микола Поворозник перейшов на посаду заступника начальника управління ліцензування та реєстрації підприємництва при КМДА.

Уже у 2006-му році Микола став керувати головним управлінням з питань регуляторної політики та підприємництва.

У 2013-му році Микола Поворозник доріс до посади директора департаменту економіки та інвестицій КМДА.

Через 3 роки Микола Поворозник був призначений одним із заступників мера Києва Віталія Кличка. Під його компетенцію потрапляли питання, пов'язані з комунальною власністю та соціальною політикою. Пізніше сфери діяльності Поворозника розширилися. До вже наявних додалися напрямки транспорту, телекомунікацій та охорони здоров'я.

У 2017-му році Миколу Поворозника підвищили до посади першого заступника мера.

Особисте життя

Микола Поворозник перебуває у шлюбі. Його дружина Валентина веде підприємницьку діяльність. У пари двоє дітей: син Юрій і донька Марта.

Скандали

Микола Поворозник щільно засів у стінах КМДА. Мери міняються, а він залишається і продовжує йти на підвищення. Подейкують, що Поворозник міцно замішаний в корупції. Деякі джерела стверджують, що коли Микола працював в управлінні ліцензування, отримати відповідний документ було занадто дорого. Замість 255 грн, встановлених законом, підприємцям доводилося відвалювати Поворознику 5000 USD.

Миколу Поворозника також зараховують до так званої будівельної мафії Києва.
Корумпованість Поворозника побічно підтверджує його годинник. У 2017-му році журналісти помітили на руці чиновника елітний хронометр. Його вартість коливається в межах 6,4-8,4 тис. USD. Дивлячись на декларацію Поворозника, в душу закрадається співчуття. Чиновнику довелося викласти майже всю свою річну зарплату, щоб купити вподобаний годинник! Очевидно, довелося жити на більш скромні доходи дружини.

Статок

Згідно з декларацією, у 2018-му році Микола Поворозник заробив 625761 грн. Відчуження майна принесло Поворознику 549331 грн. На банківських відсотках він заробив 9789 грн. На рахунку Микола зберігає 700000 грн, а в готівкових коштах зберігає 1597331 грн.

Родині Поворозника належать 3 земельні ділянки, житловий будинок (193 м²) і квартира в Гостомелі (43,4 м²). Серед об'єктів незавершеного будівництва значиться квартира в Києві площею 42,24 м².

Микола Поворозник катається на мотоциклі «BMW K1200R», тоді як його дружина роз'їжджає відразу на двох автомобілях - «Москвичі М-412» (1990-го року випуску), і «Volvo V-40» (2013-го року випуску).

Фото й відеоДата народження
10 квітня 1972
Країна
Україна
Соцмережі